KONSİNYE BAŞVURUSU HK.
17/10/2019 Perşembe


Sayın Üyemiz;

Ceza infaz kurumlan ile tutukevleri işyurtlarındaki kantinlerde, konsinye satış uygulaması yapılmaktadır. Konsinye satış işlemlerine yönelik başvuruların yapılması, başvuruların alınması ve değerlendirilmesi ile uygun başvuru sahipleriyle sözleşme imzalanması sürecine yönelik usul ve esaslar Ceza İnfaz Kurumlan İle Tutukevleri İşyurtları Kurumu Konsinye Satış İşlemlerine Dair Yönetmelik’te hüküm altına alınmıştır.

Konsinye satış başvurularına yönelik duyurular Resmî Gazete’de ve Kurumun resmî internet sitesinde (http://www.iydb.adalet.gov.tr) yayımlanmaktadır. Konsinye satış başvurularının yapılması ve başvuruların değerlendirilmesi ile sözleşme imzalanmasına yönelik ayrıntılı açıklama ve başvurulara esas doküman Kurumun resmî internet sayfasında yer almakta olup dokümanlar buradan indirilmek suretiyle konsinye satış başvurusu yapılabilmektedir.

Konsinye sistemine yönelik bilgi kılavuzları ile konsinye duyurusu ve dokümanları Kurumumuz internet sayfasındaki Konsinye Bilgi Modülünde yer almaktadır. Konsinye başvurularında Kurum tarafından herhangi bir başvuru ücreti alınmamaktadır. Bu sebeple Kurumun resmî internet sitesi haricinde yayımlanan dokümanlar ile konsinye başvuru ücreti yatırılacağı belirtilen banka hesaplarına yönelik açıklamaların dikkate alınmaması gerekmektedir.

Bilgileri ve gereğini rica ederiz.

Saygılarımızla
TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.