İHRACAT SÜREÇLERİ VE YENİ NESİL DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİM PROGRAMI
15/11/2023 Çarşamba

T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından 21-22-23 Kasım 2023 tarihlerinde çevrimiçi olarak “İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı” düzenlenecektir.

Türkiye’deki tüm iş çevrelerinin genel katılımına açık olan eğitim programının sonunda zoom üzerinden on sorudan oluşacak çoktan seçmeli bir sınav gerçekleştirilecek olup sınavda en az yüzde elli başarı gösteren katılımcılara dijital Başarı Belgesi gönderilecektir.

Eğitim programına katılım ücretsiz olup, katılmak isteyenlerin 17 Kasım 2023 tarihi saat 18.00’e kadar aşağıda yer alan kayıt linkinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru esnasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması ayrıca aynı mail adresi ile farklı kişiler tarafından başvuru yapılmaması önem arz etmektedir. E-posta adreslerinde hata olması durumunda katılım linki katılımcılara iletilememektedir. Başvuru sonrası herhangi bir onay maili iletilmeyecek olup başvuru yapan katılımcıların mail adreslerine 20 Kasım 2023 tarihinde çevrimiçi katılım linki gönderilecektir.

İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitimi Kayıt Linki: https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/

EK 1: Eğitim Programı Akışı

EK 2: Duyuru Görseli

Üyelerimizin bilgisine duyurulur.


TOBB LOGO Logo
Tobb Akredite Logo
Akşehir Osb Logo
Abigem Logo
Etü Logo
Resmi Gazete Logo
Ekonomi Bakanlığı Logo
kosgeb Logo
Teknokent Logo
mevka Logo
Rekabet Kurumu Logo
Kgf Logo
Mail Listemize Katılın
Formu kullanarak mail listemize katılabilir,
yeniliklerden ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.