TOBB NEFES KREDİSİ

AKŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI

TR EN RSS
reklam
ÜYE GİRİŞİ
FİRMA REHBERİ
Firmanızı
EKLEYİN
reklam
reklam
reklam
reklam
HABER ARŞİVİ
TOBB NEFES KREDİSİ
14.12.2016 Çarşamba
Sayın Üyemiz,
“TOBB  Nefes Kredisi” kampanyası, ülkemiz ekonomisinde önemli yer tutan KOBİ’lerin finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere başlatılmıştır. TOBB, Kredi Garanti Fonu’nun teminat desteği ile Ziraat Bankası ve Denizbank ile protokol imzalamıştır.

Malumunuz olduğu üzere, olağanüstü olayları yaşadığımız bir yılı geride bırakırken ekonomide yaşanan durgunluk sanayi ve ticaret camiamızı derinden etkiledi. Çeklerin ödenememesi, işsizliğin artması, sanayi üretim endeksinin önceki yılların altında kalması gibi birçok önemli faktör iş dünyamızı zorladı.
 
TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği de bu farkındalıkla, ekonomimizin belkemiği KOBİ’lerimize bir nebze olsun nefes aldırabilmek için katma değerli bir proje üretti ve Denizbank, Ziraat Bankası ve Kredi Garanti Fonu işbirliğiyle “TOBB NEFES KREDİSİ” Projesi’ni, 02 Aralık 2016 tarihinde Sayın Başbakanımızın iştirakleriyle gerçekleştirilen Lansman Toplantısı’nda kamuoyu ile paylaştı.
 
Başvuruları 12 Aralık 2016 Pazartesi günü itibariyle fiilen başlayan söz konusu kredi projesi detaylarını ekli bilgi notunda siz değerli üyelerimize sunarken, camiamıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni eder, işlerinizde kolaylıklar dileriz.  
 
Saygılarımızla,
 
            Akşehir
Ticaret ve Sanayi Odası
          Başkanlığı

 
 
 
 
 
EK                             :
EK 1- TOBB NEFES KREDİSİ BAŞVURU BİLGİLENDİRMEHABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR
HABERE AİT VİDEO
DİĞER HABERLER
BAŞKAN 'DAN
AKŞEHİRTSO Başkanı
Ahmet Emin MAKASCI
MAİL BÜLTENİ
Anket
Yeni Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam